Kurucumuz


Hasan KARTLI 1953 yılında Denizli’de doğdu. İlk mesleki geri dönüşüm faaliyetini 1980 yılında Isparta İlinde Yıldız Kağıtçılık adı altında başlamıştır.

Uzun süren çalışma hayatındaki iş prensiplerini ve tecrübelerini de pekiştirerek 2000 yılında Denizli İline şube açarak gelecekte uluslararası standartların uygulanacağı modern bir tesisin zeminini hazırlamıştır.

Amaçları doğrultusunda değerlendirilebilen atıkların toplanması, ayrıştırılması ve geri dönüşümü ile ülke ekonomisine katkılarını ve faydalarını, doğal kaynakların korunmasını ve gelecek nesillere daha temiz bir çevre bırakmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Hasan KARTLI''ya Türkiye'deki bir çok kağıt geri dönüşümü yapan fabrikalardan başarısından dolayı çevre koruyucusu ve emekçisi adı altında plaketler ve ödüller verilmiştir.

2008 yılında firmanın işletmesini ve yönetimini evlatlarına devrederek gençlerin ticarette önünün açılmasına da vurgu yapmıştır.

Kartlısan geri dönüşüm ticari ahlak kurallarından taviz vermeden, misyon ve vizyonu olan devamlı ileriyi hedefleyerek daima yenilikleri getirmeyi amaç edinen, çevreye ve insana saygının en önemli yapı taşlarından biri olduğunun bilinci içerisinde çalışmalarını titizlikle sürdüren bir işletme olarak hedefini sürdürmektedir.